İndirim!

21 Günlük Şifa Çalışması

 420,00  250,00

Tüm seanslar uzaktan yapılmaktadır. Şifa enerjileri size uzaktan gönderilecektir. Seansları belirlenen zamanda, evinizde veya rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde alabilirsiniz.

Sizin için uygun tarih ve saatleri lütfen bize iletin.

21 Gün Şifa Çalışması’nda, şifa enerjileri düzenli olarak 21 gün boyunca her gün gönderilir.

Reiki, Shamballa Çok Boyutlu Şifa, Alfa Omega Şifa, Karuna Ki, İmera Reiki gibi enerjiler arasından en uygun olan enerjiler seçilebilir.

Ayrıca Melekler, Yükselmiş üstatlar da yardım destek ve yardımları için seanslara davet edilir.

21 günlük şifa çalışmasında, her gün 1 seans olacak şekilde, toplamda 21 seanslık çalışma yapılır.

21 gün boyunca şifa enerjileri alacağınız için bol su içmeyi unutmayın.

Sizin ve bütünün hayrına şifa olsun.

21 Gün Şifa Çalışması’nda, şifa enerjileri düzenli olarak 21 gün boyunca her gün gönderilir. Reiki, Shamballa Çok Boyutlu Şifa, Alfa Omega Şifa, Karuna Ki, İmera Reiki gibi enerjiler arasından en uygun olan enerjiler seçilebilir. Ayrıca Melekler, Yükselmiş üstatlar da yardım destek ve yardımları için seanslara davet edilir.

Öncelikli niyetimiz, en yüksek hayrınıza, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve tüm boyutlarda şifalanmanızdır. Şifa enerjileri şifanın gerçekleşmesini kolaylaştırır. Ancak bilmelisiniz ki, şifanın ne şekilde, ne zaman, ne ölçüde gerçekleşeceğini bilmemiz öümlün değildir. Gönül ister ki tek bir şifa seansı ile tüm hastalıklarımız, rahatsızlıklarının şifalansın.

Hastalığa neden olan düşünce ortadan kalktığında, hastalık da kendiliğinden bir anda ortadan kalkabilir. Kişisel inancıma göre her hastalık ruhumuzun bir uyarısıdır. Hasta olmamıza neden olan zihinsel, duygusal sorunlar çözüldüğünde; hastalık fiziksel olarak kendini ifade etmeye gerek duymadığı için şifalanabilir.

Bu şifa seansı ile fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal, tüm bunların ötesinde ve çok boyutlu olarak şifalanmaya niyet ederek, ilahi şifa kaynağından bize gönderilen  lütufları yaşamınıza davet etmiş olursunuz. Pek çok kişi şifa seanslarından sonra mucize sonuçlar aldıklarını söylemiştir. Şifa seanslarında, inancın ötesinde hissedilebilir enerjiler bedeninizde ve enerji alanlarınızda çalışır.

Seanslar esnasında beklentisiz olmanız kolaylaştırıcıdır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize destek olmak için lütfen reklam engeleyici eklentinizi pasif hale getirebilirsiniz.