İndirim!

Şambala Şifa Seansı (Uzaktan Birebir Şifa Terapisi)

 40,00  20,00

Şambala Şifa Enerjileri belirlenen gün ve saatte birebir gönderilir. Şifa enerjileri uzaktan, birlikte kararlaştırdığımız gün ve saatte gönderilir. Yüz yüze yapılan seanslar gibi aynı anda, bir kişiye gönderildiği için grup seansı değildir. Enerjiler bölünmediği için de enerjinin tamamı niyet edilen kişiye yönlendirilmiş olur. Etkilerini seans esnasında veya sonrasında yoğun şekilde yaşayabilirsiniz.

Belirtilen ücret tek seans ücretidir.

Uzaktan Shamballa Çok Boyutlu Şifa Seansı

Tek seferlik seans ücretidir. Şifa seansı belirlenen tarih ve saatte yapılacaktır. Bire bir ve uzaktan yapılan bir şifa seansıdır.

Kişisel Şambala Terapi Seansınıza başlamak için.

Öncelikle birlikte seans için en uygun zamanı belirleyerek seansı planlayacağız. Birebir yapılacak terapi seansınıs için rahatsız edilmeyeceğiniz 1 saat süre ayırmanızı öneririm. Sizin için uygun tarih ve saatleri bize iletirseniz, en uygun zamanı belirleyebiliriz. Planlamayı yaptıktan sonra şifa enerjileri belirlenen zamanda size gönderilir. Hazırlıklar tamamsa.

30-45 dakika kadar rahasız edilmeyeceğiniz sessiz, sakin bir yerde (sandalye, koltuk veya uzanabileceğimiz bir yatak olabilir) içinizden veya sesli olarak niyet edebilirsiniz. Niyet ettiğiniz an şifa enerjileri akmaya başlar. Ne kadar rahat olursanız seans süresince bedeninizde ve / veya zihnizde oluşabilecek etkilerin farkına varmanız kolaylaştıracaktır. Enerjinin daha rahat akması için kollarınızı ve bacaklarınızı çapraz olmayacak şekilde rahatça yanlara bırakabilirsiniz. Ve omurganız mümkünse dik konumda olsun ancak dimdik duracağım diye kendinizi zorlamayın; önemli olan Reiki enerjisinin bedeninizde rahatça akması. Rahatlayın. Derin bir şekilde 2-3 kez burnunuzdan nefes alıp, ağzınızdan verin. İsterseniz yardım ve destekleri için seansınıza Meleklerinizi, Koruyucu Meleklerinizi, Başmelekleri, yanınızda olmasını istediğiniz yükselmiş üstatları (Peygamberler, Evliyalar gibi) davet edebilirsiniz.

Hazırsanız içinizden veya sesli olarak size göndereceğimiz niyet cümlesi ile niyetinizi belirtin.

Seans 30-45 dakika yada daha uzun sürebilir. Seans esnasında renkli ışıklar görebilir, vücudunuzda sıcaklık, soğukluk, titreşimler hissedebilirsiniz. Hiç bir şey hissetmeseniz bile ihtiyaç duyduğunuz kadar reiki enerjisi akacaktır. Bazı seanslar yoğun hislerle deneyimlenirken, bazen hiç bir şey hissedilmeyebilir. Hissetmeseniz bile şifa bir anda veya zamanla ve en uygun zamanda gerçekleşebilir. Seans sonrasında da bir süre Şambala enerjileri çalışmaya devam edecektir. Seans esnasında ve sonrasında beklentisiz ve olumlu bir ruh halinde olmanız daha etkili sonuçlar verebilir.

Seanstan sonra bol su içmeyi unutmayın.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize destek olmak için lütfen reklam engeleyici eklentinizi pasif hale getirebilirsiniz.