İlahi Boyut
Trend

Meleklerin tekrarlayan sayılarla mesajları

Meleklerin sayılarla mesajı ve tekrarlayan sayılar (Melek sayıları).

Melekler bizlerle pek çok yolla iletişime geçebilir ve mesajlarını çeşitli yollarla bize iletebilirler. Bunlar tekrarlayan sayılar, melek şeklinde bulutlar, (bazı zamanlar ilginç şekilde karşımıza çıkan) melek kanatlarını anımsatan tüyler veya kişiye özel farklı şekillerde yanımızda olduklarını ve bize yardım ettiklerini anlatmaya çalışıyor olabilirler.. Bazen aradığımız cevabı okuduğumuz bir yazının satırlarında bulabilir ya da birisiyle konuşurken duyduğunuz bir söz tam da merak ettiğimiz konuya yanıt olabilir.

Meleklerin bizlere nasıl mesaj verebilecekleri yalnızca hayal gücümüzle sınırlıdır. Ancak sayılarla verilen mesajlar daha sık olduğu için özellikle yer vermek istedim.

Bu yazıda meleklerin bize sayılarla ne gibi mesajlar vermeye çalıştıklarını, tekrarlayan sayılarla ve sayıların çeşitli kombinasyonlarıyla verdiği anlamları bulacaksınız. Melek sayıları ve meleklerin sayılar yoluyla verdiği mesajlar şunlar:

Melek Sayısı 1 anlamı:

111 – Bu sıralar, bir fırsat kapısının açıldığının ve düşüncelerinizin hızla forma girdiğinin bir işaretidir. Düşüncelerinizi izleyin. Sadece olumlu düşüncelere odaklanın. Ne istemediğinize değil, ne istediğinize odaklanın.

Melek Sayısı 2 anlamı:

222 – Yeni ekilen fikirleriniz gerçeğe dönüşmeye başlıyor. Onları sulayın ve besleyerek canlı tutun, böylece yakında düşüncelerinizin filizlendiğinin kanıtlarını görebilirsiniz. Başka bir deyişle, mucizeden beş dakika önce pes etmeyin. Düşünceleriniz yakında tezahür edecek, bu yüzden sıkı çalışmaya devam edin! 

Melek Sayısı 3 anlamı:

 333– Yükselmiş Üstatlar sizinle. Onların yardımına, sevgisine ve yoldaşlığına sahip olduğunuzu bilmenizi istiyorlar. Özellikle çevrenizdeki içerisinde 3 sayısı olan desenleri gördüğünüzde, Yükselmiş Üstatları sık sık çağırın. Bazı ünlü Yükselmiş Üstatlar şunlardır: İsa, Musa, Meryem, Quan Yin ve Yogananda.

Melek Sayısı 4 anlamı:

444 – Melekler şimdi etrafınızı sarıyor, sevgi ve yardımları ile güvendesiniz. Merak etmeyin, çünkü meleklerin yardımı yakınınızda.

Melek Sayısı 5 anlamı:

555 – Emniyet kemerlerinizi bağlayın. Büyük bir yaşam değişikliği üzerinizde. Tüm değişim ancak hayatın akışının doğal bir parçası olduğundan, bu değişim “olumlu” veya “olumsuz” olarak görülmemelidir. Belki de bu değişiklik dualarınıza bir cevaptır, bu yüzden kendinizi huzur içinde hissetmeye devam edin. 

Melek Sayısı 6 anlamı:

666 – Düşünceleriniz şu anda denge dışında, maddi dünyaya çok fazla odaklanmış durumdasınız. Bu sayı dizisi ruhsal ve fiziksel dünya arasındaki düşüncelerinizi dengelemenizi ister. Ünlü “Dağdaki Vaaz” daki gibi melekler de sizden ruh ve hizmete odaklanmanızı ve maddi ve duygusal ihtiyaçlarınızın otomatik olarak karşılanacağını bilmezi istiyorlar.

Melek Sayısı 7 anlamı:

777 – Melekler seni alkışlıyor, tebrikler. İyi gidiyorsun! İyi işlere devam edin ve dileğinizin gerçekleştiğini bilin. Bu son derece olumlu bir işaret ve aynı zamanda daha fazla mucize gerçekleşmesini beklemek gerektiği anlamına gelir.

Melek Sayısı 8 anlamı:

888– Hayatınızın bir evresi sona ermek üzere ve bu size hazırlanmanız için bir işarettir. Bu sayı dizisi, duygusal bir kariyer veya ilişki kurma sürecinde olduğunuz anlamına gelebilir. Bu aynı zamanda tünelin sonunda ışık olduğu anlamına da geliyor. 

Melek Sayısı 9 anlamı:

999 – Tamamlanma. Bu kişisel veya küresel hayatında büyük bir aşamanın sonudur. Ayrıca, Dünya’nın şifası ile igili ışık işçileri için bir mesajdır ve “İşe başlayın çünkü Dünya Ana’nın şu anda size ihtiyacı var.”  anlamına gelir.

Melekler ve onların mesajları ile ilgileniyorsanız Neden dua etmeliyiz? İnanmak neden bu kadar önemli? yazı da ilginizi çekebilir.

Faydalanılan Kaynaklar:

Etiketler

Kozmodans

İstisnasız her insanın dünya'ya önemli bir amaçla geldiğine inanıyorum. Buna yaşam amacı diyoruz. Ben yaşam amacımın yeni şeyler öğrenmek ve bunu başkalarıyla paylaşmak olduğuna inanıyorum. Sizin yaşam amacınız ne?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı