İlahi BoyutKişisel Gelişim
Trend

Şambala Nedir? Şambalanın Faydaları Nelerdir?

Şambala nedir? Şambalanın faydaları nelerdir?

Şambala, çok boyutlu şifa sistemi anlamına gelir. Zihin ve ruhun özgürlüğü yaratması için tasarlanmış ve tam olarak Tibette boyutlandırılmıştır. Bilinen üzere çekirdeği sevgidir. İnsanın ancak sevgi ve mutlulukla birlikte özgürleşeceğine inanılır. Bu özgürlük insanı ego ve beklentilerden uzaklaştırır ve şükür duygusunu içerisinde güçlendirir. Şambala çok boyutlu olarak bilinir çünkü kutsal bir topluluk oluşudur. Reiki enerjisi ile birlikte bütün şifa sistemlerinin bütünüdür. 

Şambala ellerle şifa vermenin yanı sıra hayatın her anında her zaman kullanılan bir şifa sistemidir. Şambala şifa sistemi, hayatınız da meydana gelen travmatik durumları temizler ve psikolojik durumunuza göre size şifa sağlar. Dilekleri gerçekleştirir ve gelecekteki yaşantınıza yeni bir boyut katar.

Reiki enerjisinin genişlemesi olarak bilinen bir şifa sistemidir. Reiki ve bazı enerjileri kullanarak şifanın komple sistemini yaratır. Şambala sadece fiziksel seviye de değil tüm seviyeler de çalışır. Reiki enerjisi gibi bedende ihtiyaç duyulan bölgeye gider. 

Şambala 352 sembol ile sizi şifaya götürür ve şifa kaynağına direkt olarak bağlar. Hastalıklar ve olumsuzluklar kendi ruhunuzun kaynağından ayrı olmalıdır. Sembollerin hepsini bilmeye gerek yoktur. 

Şambala Şifası

Şambala şifası için kullanılan enerji ve meditasyonların hepsi uyanış ve farkındalık içindir. Herhangi bir din veya özel meditasyon değildir. Sadece ruha, sevgiye ve enerjiye bağlı olan bir inanç kaynağıdır. İnanarak başlarsanız eğer etki etme sürecini de arttırmış olursunuz. 

Çok boyutlu olarak adlandırılmasının nedeni bütünlük üzerine odaklanmasıdır. Şambala ile daha önceden var olduğu bilmeyen bir dünya keşfedilir. Eğer yükseliş fikri olarak düşünülürse şambala çok boyutlu şifa, iyileşmek ve bireysel olarak kim olduğunuzla bütünleşmede yardımcı olur. Şifa enerjileri ile çalışan şambala bu nedenle çok boyutlu olarak adlandırılır. 

Şambalanın Faydaları

Şambalanın faydaları oldukça geniştir. İyileştireceği alan ve sınır yoktur. Hemen hemen her şeyi iyileştirir. Şambala her hastalığı iyi eder ve olumlu bir etki yaratır. Sizi terk eden birini kısa sürede unutarak, terk etme acısını da atlatmış olursunuz. Yeniden aşık olmanız, ruh eşinizin karşınıza çıkması gibi birçok faydası bulunur. İçinizin sıkıldığı her durum da şambala şifasını uygulamak size iyi gelecektir. Bu şifa yöntemini uygulayan kişilerden bu konuda gerekli bilgiyi alabilirsiniz. 

Migren, baş ağrısı gibi hastalıklar da size enerji gönderir. Ağrılarınızı kısa sürede hafifletir. Özellikle ağır hastalar da mucizevi bir etkisi vardır. Geçmişten gelen travmalar kısa sürede şambala sayesinden çözülür. Psikolojik olarak 7 yılda tedavi gerektiren bir durumu şambala 15 günde tedavi eder. 

Şambala meditasyon modunda değildir. Şambala şifası için 15 dakika vakit ayırmanız yeterlidir. 15 dakika boyunca bedeninize enerji yükleyebilir ve dileklerinize enerji gönderebilirsiniz. Dileklerinizi de gerçekleştirmeniz mümkün. 

Şambala Nasıl Uygulanır?

Şambala faydası olarak birçok şey sayılabilir. Ancak önemli olan bunların doğru bir şekilde uygulanmasıdır. Uygulamaya başladıktan sonraki 21 günlük süreç çok önemlidir. Bedeninizi bu enerji ile doldurmak için 21 güne ihtiyacınız var. Başlamak için 3 kere şambala demeniz yeterlidir. Ellerinize, boynunuza, yüzünüze ve başınıza 10-15 dakika boyunca şifa gönderme süreci başlar. Çevreniz de bulunan herkese uzaktan veya yakından enerji gönderebilirsiniz. Küçük kağıtlara gerçekleşmesini istediğiniz dileklerinizi yazarak enerji gönderebilir ve kısa süre içerisinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. 

Şambala uygulaması oldukça basittir. Evde, arabada, bulunduğunuz her noktada rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz. Olumsuz olduğunu düşündüğünüz her durumda şambalayı uygulamanız sizi rahatlatacağı gibi hayatınızı da yoluna koymanız açısından iyi gelecektir.

Şambala enerjisi ile herhangi bir hastalığınız veya rahatsızlığınız konusunda şifalanmak isterseniz Şambala uyumlaması alan bir uygulayıcı (şifacı)’nın size şambala enerjilerini göndermesi gerekir veya siz de uyumlama alarak kendinize istediğiniz zaman enerji gönderebilirsiniz.

Şifa Enerjisi almak isterseniz Mağaza sayfamızı inceleyebilirsiniz. Şifa Mağaza’sında Şambala, Reiki, Akaşik Kayıtlar Temizlik Güçlendirmesi ve 21 Günlük Özel Şifa Seansları‘nı bulabilirsiniz. Yeni eklenen şifa seanlarından haberdar olmak için websitemizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın lütfen.

Eğer ben de şifacı olmak, kendime ve başkalarına şifa enerjileri ile yardımcı olmak istiyorum derseniz, kendi Şambala master’ım Yasemin Değerliyurt’u önerebilirim. Kendisiyle iletişme geçmek veya eğitimini verdiği pek çok şifa sistemi içerisinden istediğiniz uyumlamayı kendisinden alabilirsiniz.

Şambala Uyumlaması:

Yasemin Değerliyurt: Golden Reiki Web Sitesi

Kozmodans

İstisnasız her insanın dünya'ya önemli bir amaçla geldiğine inanıyorum. Buna yaşam amacı diyoruz. Ben yaşam amacımın yeni şeyler öğrenmek ve bunu başkalarıyla paylaşmak olduğuna inanıyorum.Sizin yaşam amacınız ne?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize destek olmak için lütfen reklam engeleyici eklentinizi pasif hale getirebilir misiniz. Adblock veya tarayıcınızın dahili reklam engeleyicisini web sitemiz için pasif hale getirebilirsiniz.