Şifa ÇalışmalarıÜcretsiz Şifa ÇalışmasıUncategorized
Trend

Şambala Ücretsiz Şifa Terapisi (Uzaktan Kendi Kendine Şifa Seansı)

Şambala Ücretsiz Şifa Terapisi (Uzaktan Kendi Kendine Şifa Seansı)

Şambala Ücretsiz Şifa Terapisi (Uzaktan Kendi Kendine Şifa Seansı)

Reiki dünyada tanınan bir enerji şifa yöntemi olduğu için ücretsiz şifa çalışmalarına Reiki ile başlamayı uygun gördüm. Şambala (Shamballa)  Reiki kadar tanınmayabilir ancak şifa konusundaki yeteneği muazzamdır. Bu gücünü ise Reiki enerjisi de dahil, mahatma ve yükselmiş üstadların enerjilerinin ve çok boyutlu olarak çalışmasından alır. Kişisel olarak en uzun süre çalıştığım ve severek kullandığım bir sistem olan şambala enerjisini kullanmak reikiye göre çok daha kısa süren ve belli bir kuralı olmadığı için, kullanımı çok kolaydır. Standart bir Reiki seansı 30-60 dakika sürebilirken, şambala ile 15-20 dakikalık bir çalışma bile yetebilir. Ücretsiz Reiki Şifa Terapisi’nden sonra Şambala’nın çok boyutlu şifa özelliği ile herhangi bir hastalığı, rahatsızlığı ve kaynağını tüm boyutlarda şifalandırabilme imkânı sunabilir. Ellerin belli bir pozisyonda olması, bedenin belli bölgelerine belli bir süre enerji vermek, aura temizliği gibi reikinin bir çok kuralı şambala için şart değildir. Hatta şambala seansında metal takıların (saat, yüzük, kolye gibi) olması enerji akışını kesmeyeceği için çıkarılması gerekmez. Seans uygulaması esnasında şambala uygulaması yapan kişinin içsel rehberliğin takip etmesi yeterli olabilir. Şambala seanslarında dokunmak, temas etmek gibi bir kural da yoktur. Hatta pek çok seansta dokunmadan çok daha etkili sonuçlar aldığım da oldu. Uzaktan şifa çalışmalarında çok etkili sonuçlar alınabilir.

Size tek tavsiyem sonuca odaklanmadan, beklentisiz bir şekilde kendinizi şifa enerjilerine açmanızdır. Benim inancıma göre şifa bir süreçtir. Ve herkesin şifa süreci farklıdır. Şifanın ne zaman, ne şekilde ortaya çıkacağını bilmemiz mümkün değildir. Şifa Siz, Ruhunuz ve Yüce Yaratıcı arasında oluşan bir sonuçtur. Şifacı şifayı veren değil, şifa enerjilerine aracı olan kişidir. Şambala bizlerin çok boyutlu olarak (fiziksel, zihinsel, ruhsal, tüm zamanlarda ve boyutlarda) şifalanmamıza yardımcı olabilir.

Şambala hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz “Şambala Nedir? Şambalanın Faydaları Nelerdir?” adlı yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

Seansa başlamak için rahatsız edilmeyeceğiniz, sessiz sakin bir yerde ister uzanın, isterseniz oturduğunuz yerde şambala enerjilerini davet edin. Burnunuzdan bir kaç derin nefes alarak rahatlayın. Seansınızda yardım, destek ve enerjileri ile yanınızda olması için Meleklerinizi, Rehberlerinizi, Yükselmiş Üstadları veya inandığınız yüksek, ilahi, ışık varlıklarını davet edebilirsiniz.

Hazırsanız içinizden veya sesli olarak “Ben şimdi Hamza Biçen tarafından benim için oluşturulan Şambala Şifa Enerjilerini en yüksek hayrıma ve sevgi ile kabul ediyorum. Seans bittikten sonra Hamza ile aramdaki tüm bağların kesilmesini istiyorum.” şeklinde bir niyetle seansı başlatın.

Belli bir rahatsızlık veya hastalığınız için şifa isterseniz aşağıdaki niyete benzer şekilde niyet edebilirsiniz:

“Ben şimdi Hamza Biçen tarafından benim için oluşturulan Şambala Şifa Enerjileri ile ….. hastalığımın en yüksek hayrıma şifalamasına niyet ediyorum. Seans bittikten sonra Hamza ile aramdaki tüm bağların kesilmesini istiyorum.”

Tüm hastalık ve rahatsızlıklarınızın bütünün hayrına şifalanmasını diliyorum. Mucizeler, Lütuflar, Şifa, Sevgi ve Işık sizinle olsun.

Seans sırasında ve/ veya sonrasında yaşadığınız deneyimleri paylaşırsanız memnun olurum.

Önemli Not: Şambala, Reiki veya diğer şifa enerjileri, seansları, çalışmaları tedavi yöntemleri değildir. Tıbi tedavi alternatifi olarak görülmemelidir. Herhangi bir rahatsızlığınız, hastalığınızda tıbbi yardım almalısınız. Hastaneye, doktora başvurarak, doktorunuzun önerdiği tedavi yöntemini aksatmayınız. Ruhsal enerji sistemlerini tıbbi tedaviniz yanında tedavi sürecinizi ruhsal desteği ile daha kolay atlatmanıza yardımcı olabilir. Reiki, Şambala vb. şifa sistemleri ile yapılan seanslar sonrasında edinilen sonuçlar kişisel deneyimler olduğu için bilimsel olarak henüz yeterli kanıt bulunmamaktadır. Dünya üzerinde şuan için kabul edilebilir tedavi biçimi yıllarını bu mesleğe adamış tıp değerli doktorlarımızın tedavi yöntemleridir. Şambala seansı tedavi sürecinizi daha hızlı ve kolay atlatmanıza yardımcı olabilir. Şifa ve Tedavinin farklı anlamları vardır. Tedavinin amacı hastalığı ortadan kaldırmak veya hafifletmek iken, şifa enerjileri hastalığın kaynağına odaklanır. Hastalığın sebebi ortadan kalkınca hastalığın şifalanacağına inanılır.

[give_form id=”3384″]

Kozmodans

İstisnasız her insanın dünya'ya önemli bir amaçla geldiğine inanıyorum. Buna yaşam amacı diyoruz. Ben yaşam amacımın yeni şeyler öğrenmek ve bunu başkalarıyla paylaşmak olduğuna inanıyorum.Sizin yaşam amacınız ne?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize destek olmak için lütfen reklam engeleyici eklentinizi pasif hale getirebilirsiniz.