Yeni

Sizlerle birlikte 1 yıl

Reklam

Merhabalar dostlar,

Web sitemiz bir senedir aktif durumdadır. Bu süre zarfında sizlerden gelen bazı sorular oldu. Bu sorulara burada yanıt vermek istedim.

Seans yaptığınız sistemlerin uyumlamasına sahip misiniz?

En çok merak edilen konu sanırım bu sistemlerin uyumlamasını alıp almadığımdı. Evet. Seans çalışmaları yaptığım tüm sistemlerin master düzeyde eğitim, uyumlamalarına sahibim.

Uyumlama (inisiyasyon) yapıyor musunuz?

Şimdilik uyumlama yapmıyorum. Şimdilik böyle bir planım yok ama ilerleyen zamanlarda olursa web sitemizde yer vereceğimizi söyleyebilirim.

Şifa konusunda güvence veriyor musunuz?

Şifa sistemleri kesin şifa vermeyi taahhüt etmez. Şifa sistemleri Rabbimizin şifalanmamızı kolaylaştırmak için bizlere lutfettiği sistemlerdir. Şifanın kaynağı Yüce Allah’tır. Şifalanmamız için bize pek çok kolaylık sağlamıştır. Reiki, Şambala, Akaşik Kayıtlar Temizlik Güçlendirmesi gibi sistemler kesin olarak şifayı garanti etmez. Bu sistemlerle şifa bulan çok insan vardır elbette. Ancak şifacı sadece kanaldır. Rabbimiz izin verirse tek bir seansta şifa mümkündür. Hatta şifa için içten tek bir dua bile yetebilir. Güzel haber ise şifa enerjilerini hissedebilirsiniz. Şifa enerjilerinin bedenlerininizde aktığını hissedebilirsiniz. Şifa enerjileri enerji bedenlerinizde güçlü bir şekilde akarak blokajlarımızdan arınmamız için temizlik yapar. Bu da şifanın kolaylaşması ve hızlanmasına yardımcı olur. İnanıyorum ki yeteri kadar seansla Allah’ın izniyle şifa gerçekleşebilir. Tek bir seansta bile etkileri hissetmek ve şifalanmak bile mümkündür. Ancak bunun garantisini veremem.

Her şey gönlünüzce olsun. Sizleri koşulsuz seviyorum. 💜

Sevgi, saygı ve dualarımla,

Hamza

Kozmodans (www.kozmodans.com)

Kozmodans

İstisnasız her insanın dünya'ya önemli bir amaçla geldiğine inanıyorum. Buna yaşam amacı diyoruz. Ben yaşam amacımın yeni şeyler öğrenmek ve bunu başkalarıyla paylaşmak olduğuna inanıyorum.Sizin yaşam amacınız ne?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize destek olmak için lütfen reklam engeleyici eklentinizi pasif hale getirebilirsiniz.