Şifa ÇalışmalarıÜcretsiz Şifa ÇalışmasıUncategorized

Ücretsiz Reiki Şifa Seansı (Uzaktan Ücretsiz Şifa Çalışması)

Ücretsiz Reiki Şifa Seansı

Merhabalar,
Bu Ücretsiz Reiki Şifa Seansı Çalışmasını, Reiki şifası almak isteyen ancak maddi ve ya başka sebeplerle şifa seansı alma şansı bulamayan herkes için yapmak istedim. Reiki şifa seansı ücretsiz olarak dünya üzerinde yaşayan ve şifaya ihtiyacı olan herkesin istediği zaman, istediği kadar şifa seansı alabilmesi niyetiyle oluşturulmuştur. Ücretsiz Reiki Şifasını 31 Aralık 2020 23:59’a kadar, herhangi bir rahatsızlığınız – hastalığınız veya sadece iyi hissetmek için bile olsa, sadece niyet ederek başlatabilir ve Allah’ın izniyle, bütünün hayrına reiki şifa enerjisine kendinizi açabilirsiniz. Reiki hakkında bilgi almak isterseniz Reiki nedir? Reiki’nin faydaları nelerdir? konusunu okuyabilirsiniz.

Şifa seanslarının ücretsiz olması gerektiği gibi bir iddiam tabiki yok. Nasıl ki doktora gittiğimizde, ilaçlarımız için eczaneye, suyumuza, ekmeğimize, lokantada yediğimiz yemeğe, okuduğumuz kitaba, masaj yaptırdığımızda, kısacası aldığımız mal ve hizmetler için ödeme yapıyorsak, Reiki veya diğer şifa sistemlerini öğrenmek için, para, zaman ve emek veren şifacılar için de hizmetleri karşılığında ödeme yapmak etik olacaktır. Hayatta bir alma verme dengesi vardır, eğer denge bozulursa bir tarafın kendinden vermesi anlamına geldiği için tüketici olabilir. Yine de bir şekilde evren dengeyi yeniden kuracaktır.

Bu seans yüzyüze yapılan seanslar kadar etkili midir?

Reiki ve diğer pek çok şifa sistemi gibi zaman ve mekan sınırlarının ötesinde işlediği için uzaktan şifa seansı yapılabilir. Yakından veya uzaktan yapılan seansların hiç bir farkı olmadığına inanıyorum. Elbette ki yüzyüze yapılan seanslarda kişilerin yüzyüze etkileşimlerini ve birbirinin aurası içinde bulunmanın artıları olabilir. Ancak şifa açısından ne dünyanın diğer ucunda ne de yüzyüze yapılan seanslarda akan enerji arasında hiç bir fark yoktur. Şifa şifacıdan değil direk olarak Sonsuz İlahi Şifa Kaynağından, Yüce Yaratıcıdan geldiği için mesafenin hiç bir etkisi yoktur.

Birebir Reiki seansı ile bu seansın bir farkı var mıdır?

Birebir seanslarla, grup seansların aynı şifa açısından hiç bir farkı olmadığını söyleyemem. Birebir şifa seanslarında daha iyi sonuçlar alınabileceğine inanıyorum. Ancak bu grup seanslarının, Chi topu ile yapılan seansların ve sizin için hazırladığım bu şifa seansının etkisi olmadığı anlamına gelmiyor tabiki. Bu reiki çalışması dünyanın neresinde olursanız olun, istediğiniz zaman mükemmel şekilde şifa alabilmeniz niyetiyle oluşturuldu. Bu ücretli ve bire bir yapılan Reiki enerjisi ile aynı enerjidir. Aynı kaynaktan gelmektedir. Sizler de Allah’ın bu lütfu ile kendinizi, yaşamınızı şifalandırmak isterseniz dilediğiniz zaman şifa almaya niyet edebilirsiniz.

Bu seansa nasıl başlayabilirim? Nasıl şifalanabilirim?

Bunu bir şifa terapisi gibi düşünün. Öncelikle 30-45 dakika kadar rahasız edilmeyeceğiniz sessiz, sakin bir yer bulun. Rahat bir sandalye, koltuk veya uzanabileceğimiz bir yatak olabilir. Rahat olmanız seans süresince bedeninizde ve zihnizde oluşabilecek etkilerin farkına varmanızı kolaylaştıracaktır. Enerjinin daha rahat akması için kollarınızı ve bacaklarınızı çapraz olmayacak şekilde rahatça yanlara bırakabilirsiniz. Ve omurganız mümkünse dik konumda olsun ancak dimdik duracağım diye kendinizi zorlamayın; önemli olan Reiki enerjisinin bedeninizde rahatça akması. Rahatlayın. Derin bir şekilde 2-3 kez burnunuzdan nefes alıp, ağzınızdan verin. İsterseniz yardım ve destekleri için seansınıza Meleklerinizi, Koruyucu Meleklerinizi, Başmelekleri, yanınızda olmasını istediğiniz yükselmiş üstatları (Peygamberler, Evliyalar gibi) davet edebilirsiniz.

Hazırsanız içinizden veya sesli olarak “Hamza Biçen tarafından bana gönderilen Reiki enerjisini en yüksek hayrına sevgi ile kabul ediyorum. Seans bittikten sonra Hamza ile aramızdaki tüm bağların kesilmesini istiyorum.” şeklinde niyetinizi belirtin.

Seans 30-45 dakika yada daha uzun sürebilir. Seans esnasında renkli ışıklar görebilir, vücudunuzda sıcaklık, soğukluk, titreşimler hissedebilirsiniz. Hiç bir şey hissetmeseniz bile ihtiyaç duyduğunuz kadar reiki enerjisi akacaktır. Bazı seanslar yoğun hislerle deneyimlenirken, bazen hiç bir şey hissedilmeyebilir. Hiçbir şey hissetmeseniz bile şifa bir anda veya zamanla ve en uygun zamanda gerçekleşebilir. Seans sonrasında da bir süre Reiki enerjisi çalışmaya devam edecektir. Seans esnasında ve sonrasında beklentisiz ve olumlu bir ruh halinde olmanız daha etkili sonuçlar verebilir.

Seanstan sonra bol su içmeyi unutmayın.

Reiki Şifa Terapisi (seansı) esnasında ve sonrası yaşadığınız deneyimleri paylaşabilirseniz sevinirim. Umarım tüm sorunlarınız en kısa zamanda şifalanır. Şifalanmanıza benim de katkım olduysa mutlu olurum. Bu seans sonrası edindiğiniz tüm olumlu sonuçları yorum olarak atabilirsiniz. Ayrıca bireysel şifa seansı almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Reiki veya diğer şifa sistemleri tedavi yöntemi değildir. Reiki veya diğer şifa sitemlerinin hastalıklarınızı, rahatsızlıklarının tedavi edeceği ile ilgili bir iddiası bulunmamaktadır. Herhangi bir hastalık ve rahatsızlığınızda tıbbi yardım almanız, muayene olmanız ve doktorunuzun önerdiği tedaviyi uygulamanız gerekmektedir. Doktorunuzun önerisine göre Reiki, Shamballa gibi enerji ile şifa yöntemlerini ruhsal destek amacıyla deneyebilirsiniz. Enerji sifasının asıl amacı, ruhsal enerji uygulamaları enerji bedenlerimizi ve ruhsal bedenlerimizi dengeleyerek daha iyi bir ruh hali içerisinde olmamızı sağlamaktır. Elbette ki ruhsal olarak kendimizi ne kadar iyi hissederek daha hızlı şifalanabiliriz. Reiki seanları sonrasında hastalıkları şifalanan kişiler olabilse de bunu reikinin yaptığını iddia edemeyiz. Reiki henüz bilimsel olarak kabul edilen bir yöntem olmasa bile hastalıkların tedavisinde, yurt dışında pek çok hastanede tedaviye yardımcı olmak amacıyla uygulandığı söylenir. Bilimsel olarak reiki seansından sonra hastaların şifalandığının bir kanıtı bildiğim kadarıyla yoktur. Yakın zamanda tüm hastanelerde tıbbi tedavinin yanında Reiki seanlarının yapılmasını dilerim. Reiki ile şifalanacağınızı iddia edemem, bunu kimse yapamaz. Ancak doktorunuzun önerdiği tıbbi tedavinizin yanında reikiye de bir şans verebilirsiniz. En kısa zamanda şifalanmanızı dilerim.

[give_form id=”3384″]

Kozmodans

İstisnasız her insanın dünya'ya önemli bir amaçla geldiğine inanıyorum. Buna yaşam amacı diyoruz. Ben yaşam amacımın yeni şeyler öğrenmek ve bunu başkalarıyla paylaşmak olduğuna inanıyorum.Sizin yaşam amacınız ne?

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bende katılabilir miyim. Öğrenciyim kpss ye hazırlanıyorum. Başarı bolluk bereket kanalları için.

    1. Tabi ki katılabilirsiniz. Bu çalışmaya istediğiniz zaman istediğiniz yerde niyetinizi belirterek katılabilirsiniz. Kendinize seans için sessiz, sakin bir zaman ve yer belirledikten sonra hazır olduğunuzda niyet ederek seansı başlatabilirsiniz.

      İçinizden veya sesli olarak “Hamza Biçen tarafından bana gönderilen Reiki enerjisini başarılı ve bolluk – bereketli bir hayat için en yüksek hayrıma sevgi ile kabul ediyorum. Seans bittikten sonra Hamza ile aramızdaki tüm bağların kesilmesini istiyorum.” şeklinde niyetinizi belirtmeniz yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemize destek olmak için lütfen reklam engeleyici eklentinizi pasif hale getirebilirsiniz.